Ceyda Seçkin İletişim Danışmanlığı 2009 yılında “C-line PR” markasıyla kuruldu. Sektöründe lider pek çok firmaya pr ve organizasyon hizmeti veren ajans birkaç yıl içinde, yeni kurumsal kimliğiyle “Ceyda Seçkin İletişim Danışmanlığı” olarak tam hizmet iletişim ajansına dönüştü.
Kurum, bugün Marka ve itibar Yönetimi, Medya İlişkileri, Etkinlik Yönetimi, Pazarlama İletişimi ve Sponsorluk gibi iletişimin her alanında pek çok önemli markaya hizmet veriyor.
Ceyda Seçkin 1995 yılında Show TV “Çok Özel” programında magazin muhabiri olarak başladığı profesyonel iş hayatına Kanal D, Star TV ve TGRT’de çeşitli programlarda sunuculuk yaparak devam etti. Sonrasında bugün sektöründe lider konumda olan pek çok marka için İletişim Direktörü pozisyonunda çalıştı. Ajansın tüm çalışanları da çeşitli medya kuruluşlarının farklı birimlerinde uzun yıllar görev yapmış profesyonellerden oluşuyor.
Kurucu-ortak Ceyda Seçkin “Her güne, sevdiğim işi yapabilmenin ne kadar büyük bir lüks olduğunun farkındalığıyla başlıyorum. Ne kadar şanslıyım ki benimle aynı düşünceleri paylaşan çalışma arkadaşlarına sahibim. Biz bir projeye başlarken çoğu zaman proje sahibinden daha fazla heyecanlanan, iş bitiminde raporlamayı yaparken sonuçlara baktığımızda da hizmet verdiğimiz marka kadar mutlu olan bir ekibiz, başarımızın en büyük sırrı işimizi severek yapmamız” diyor.
Ceyda Seçkin İletişim Danışmanlığı her sektörde tek bir markayla çalışarak etik değerleri korumaya devam ederken, “Markanız hakkında başkalarının söyledikleri sizin söylediklerinizden daha değerlidir” felsefesiyle iletişimde “PR” ın önemine dikkat çekiyor.
Hizmet verdiği tüm markaları her gün daha yukarı taşımak vizyonuyla hareket eden Ceyda Seçkin İletişim Danışmanlığı, misyonunu ise; her müşterisi için sektöründe örnek oluşturacak projeler gerçekleştirerek hep bir adım daha ileri gidebilmek olarak tanımlıyor.